شماره حساب ها و نحوه پرداخت


:شماره حساب ها  و طریقه پرداخت

هاستینه علاوه بر امکان پرداخت وجه به صورت پرداخت نقدی (واریز به حساب)، انتقال بوسیله خودپرداز،  پرداخت حضوری، سیستم پرداخت آنلاین را نیز  با همکاری بانک ملت و بانک پاسارگاد و زرین پال راه اندازی نموده است که بوسیله دروازه پرداخت این بانک ها کلیه کارتهای عضو شبکه شتاب (بدون پورسانت)از این طریق به صورت اینترنتی قابلیت پرداخت دارند.

 

(( هم اکنون شما میتوانید وجه سفارش خود را به صورت اینترنتی و ازطریق سیستم کارت به کارت بانک ملی ، تجارت ،بانک پاسارگاد و پارسیان پرداخت نمایید))


 

شماره حساب بانک ملت :   1425416337

 

شماره کارت بانک ملت : 6104337071251464

بنام محسن خوانساری

 


 

شماره حساب بانک ملی :   0306341416005

 

شماره کارت بانک ملی : 6037991091706477

بنام محسن خوانساری

جهت کارت به کارت از طریق اینترنت به وسیله کارت بانک ملی خود روی لینک زیر کلیک کنید :

https://epayment.bmi.ir/SecurePages/

 


 

 

شماره حساب بانک پاسارگاد :   13038000106363331

 

شماره کارت بانک پاسارگاد : 502229101617

بنام محسن خوانساری

جهت کارت به کارت از طریق اینترنت به وسیله کارت بانک پاسارگاد خود روی لینک زیر کلیک کنید :

https://epayment.bankpasargad.com/PayOrder.aspx

 

 


شماره حساب بانک پارسیان :   7005150501

 

شماره کارت بانک پارسیان : 6221061042477416

بنام محسن خوانساری

 

https://services.parsian-bank.com/services/specsrv/

 


 

شماره حساب بانک تجارت :   فقط انتقال کارت به کارت میسر است

 

شماره کارت بانک تجارت : 6273533130465692

بنام محسن خوانساری

 

https://pg.tejaratbank.net/paymentGateway/moneyTransfer

 


 

(( لازم به ذکراست پس ازواریز وجه صورت حساب خود چه حضوری وچه کارت به کارت آنلاین یا ATM، وارد پنل کاربری خود شده وبا ارسال درخواست(تیکت) پشتیبانی مشخصات وجه واریزی خود را به بخش/واحد امور مالی اعلام نموده تا حساب کاربری شما شارژ اعتباری شده و صورت حساب خود را پرداخت کنید)) جهت راهنمایی بیشتر کلیک کنید

 

مشخصات کارت های شتاب مورد قبول خرید اینترنتی

 

کارت های شتابی که قابلیت خرید اینترنتی دارند، علاوه بر شماره کارت 16رقمی، دارای شماره رمز اینترنتی و نیز کد CVV2 و تاریخ انقضاء هستند. (برخی از کارتها مثل بانکی ملی و صادرات نیازی به ورود تاریخ انقضاء را ندارد یا میتوانید از بانک دریافت کنید)


» کد CVV2 و تاریخ انقضاء چیست؟

کد CVV2 به صورت یک عدد 3 رقمی (و به ندرت 4رقمی) مانند شمارۀ 16رقمی حک شده روی کارت، بر روی اکثر کارت ها حک شده است. مثلاً روی کارت های بانک های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و... به صورت یک عدد 3رقمی حک شده است.  در کارت های بانک تجارت، کد CVV2 به صورت رقم 17، 18 و 19 بعد از 16رقم شماره کارت حک شده است.
تاریخ انقضاء هم روی اغلب کارت های بانکی حک شده است. در صورتی که کارت شما تاریخ انقضاء ندارد میتوانید از خودپرداز و یا شعبه بانکی آن را دریافت کنید.


» رمز اینترنتی یا رمز دوم کارت:

شماره رمز اینترنتی، با شماره رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاههای خود پرداز ATM وارد می نمائید متفاوت می باشد. البته در موارد معدودی ممکن است رمز کارت با رمز اینترنتی یکی باشد. مثل برخی کارت های بانک سامان اگر رمز اینترنتی مربوط به کارت خود را نمی دانید، به یکی از شعب بانک خود مراجعه نمایید و یا تماس بگیرید و بپرسید که آیا کارت بانکی شما قابلیت خرید اینترنتی را دارد یا خیر.  اگر کارت شما قابلیت خرید اینترنتی داشته باشد، احتمالاً برای دریافت رمز اینترنتی باید یکی از کارهای زیر را انجام دهید:
1- فرم درخواست قابلیت خرید اینترنتی را پر کنید تا رمز اینترنتی (و شاید کد CVV2) را به شما تحویل دهند. از این به بعد شما می توانید به با این کارت خود از اینترنت خرید نمایید.
2- برخی از بانک ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می دهند. در واقع هنگام تکمیل فرم افتتاح حساب یک گزینه برای فعالسازی رمز اینترنتی وجود دارد و اگر آنرا علامت زده باشید، فقط باید رمز اینترنتی خود را از شعبه بپرسید و یا فرم آن را مجدداً پر کنید.
3- برخی از بانک ها مثل بانک  ملی، صادرات، تجارت، ملت و پاسارگاد هم امکان تعریف رمز اینترنتی را در دستگاههای ATM خود قرار داده اند. در نهایت کارت خود را با دستگاه ATM بانک خود چک کنید، شاید امکان تعریف رمز اینترنتی آن فعال شده باشد.
4- در برخی موارد رمز دوم و رمز اینترنتی یکسان میباشد. مثل کارتهای بانک ملی، صادرات و شما قادر هستید بوسیله رمز دوم به صورت آنلاین خرید انجام دهید
.

جهت پرداخت آنلاین از طریق کلیه کارت های عضو شتاب سفارش خود را ثبت و تا اخرین مرحله سفارش انجام دهید.

 

آیا این پاسخ به شما کمک کرد؟

 پرینت این مقاله

در همین زمینه

پس از اینکه وجه خود را واریز نمودم چگونه صورت حساب خود را پرداخت کنم؟

  مرحله 1 پس از اینکه وجه خود را به صورت واریز به حساب یا کارت به کارت پرداخت نمودید وارد پنل...

Powered by WHMCompleteSolution